Sorumluluk Sigortaları

/Sorumluluk Sigortaları
Sorumluluk Sigortaları 2018-10-02T23:40:41+03:00

Sorumluluk Sigortaları

Allianz Sigorta, Sorumluluk Sigortaları konusunda deneyim ve uzmanlığını sizinle paylaşmaya hazır.
Ferdi Kaza Sigortası
Poliçe süreniz boyunca, dünyanın her yerinde, beklenmedik kazalar sonucu uğrayabileceğiniz bedensel zararlara karşı maddi güvence sunulur.

Kişisel Güvence Sigortası
Ürünümüz ile hem siz hem de ailenizin tüm fertleri, kapkaç da dahil olmak üzere başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına alınır.
Finansal Sigortalar
Olası maddi kayıpları güvence altına alan profesyonel sorumluluk sigortalarıdır. Allianz tarafından, Yönetici Sorumluluk Sigortası, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Halka Arz Sigortası konularında güvence sağlanır.
Kişisel Sorumluluk Sigortası
Siz, aile bireyleri ve ev hizmetlerinde çalıştırdığınız kişiler; üçüncü şahıslara karşı, ihmal veya tedbirsiz davranışlar sonucu oluşabilecek maddi ve bedeni zararlara karşı güvence altına alınırsınız.
İşveren Sorumluluk Sigortası
İşyerinde meydana gelebilecek iş kazalarına yönelik işverene düşebilecek sorumluluklar teminat altına alınır.
Ürün Sorumluluk Sigortası
Kusurlu ürün ya da hizmet satışından kaynaklanan bir olay sonucunda ortaya çıkan bedeni zarar ve/veya maddi zarar dolayısıyla firmanıza üçüncü şahıslardan gelebilecek tazminat talepleri karşılanır.
Tıbbi Zorunlu Sorumluluk Sigortası
Zorunlu olan bu sigorta ürünü ile serbest, kamu veya özel sağlık kurumlarında çalışan tabipler, diş tabipleri ve tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar mesleki faaliyetleri nedeniyle karşılaşabilecekleri tazminat taleplerine karşı güvence altına alınır.
Biletix Etkinlik Katılım Sigortası
Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiğimiz ‘Etkinlik Katılım Sigortası’ ile Biletix etkinliklerine katılımı sigortalıyoruz.
Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası
Sigortalının faaliyetleri sırasında ve sigortalının kusuru sonucunda üçüncü şahısların vefat etmesi, yaralanması, sağlığının bozulması ve üçüncü şahıslara ait mallara gelebilecek maddi zararlar güvence altına alınır.

Sektörde 20. Yıl !

Karmen Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak 1997, şirket kurucuları olarak ise 1995 yılından bu yana; başta Sağlık, Bireysel Emeklilik, Konut ve Araç sigortaları olmak üzere, Bireysel ve Kurumsal tüm sigorta branşlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Karmen Sigorta

Gösterdiğimiz üstün performans ve hizmetlerden dolayı, Allianz Sigorta A.Ş. tarafından; “Prestij Acente” ünvanıyla taçlandırıldığımızı belirtmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.