Hayat Sigortaları

/Hayat Sigortaları
Hayat Sigortaları 2018-10-02T18:18:03+03:00

Hayat Sigortaları

Yıllık Hayat Sigortası, hayatın beklenmedik gelişmelerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Size sunulan farklı planlar ile istediğiniz teminatlara sahip olabilirsiniz.
Size Özel Avantajlar
Sigorta süresi 1 yıldır. Dilerseniz 75 yaşınıza kadar her yıl sigortanızı yenileyebilirsiniz.
Primlerinizi peşin olarak tek seferde ödeyebileceğiniz gibi yıllık, altı aylık, üç aylık ve aylık 4 veya 8 eşit taksit halinde de ödeyebilirsiniz. Ayrıca; teminatlarınızı tercihe bağlı olarak TL, USD veya EUR’ya endeksli olarak seçebilirsiniz.
Primleriniz yaş, cinsiyet, seçilen plan ve teminat tutarına göre hesaplanmaktadır.
İhtiyaçlarınıza göre 4 ayrı plandan birini tercih edebileceğiniz gibi, tamamen sizin seçeceğiniz teminatlardan oluşan, size özel bir plan da yaratabilirsiniz. Detaylar için aşağıda yer alan Yıllık Hayat Planları bölümünü inceleyebilirsiniz.
Poliçeyi yenileme avantajı: Kapsamlı Hayat ve Sağlık Koruma ile Kanser Koruma planları için poliçeye ilk girişte yapılan risk değerlendirme sonucu olumlu ise, 10 yıl boyunca herhangi bir risk değerlendirmesine gerek kalmadan poliçenizi yenileyebilirsiniz.

Sektörde 20. Yıl !

Karmen Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak 1997, şirket kurucuları olarak ise 1995 yılından bu yana; başta Sağlık, Bireysel Emeklilik, Konut ve Araç sigortaları olmak üzere, Bireysel ve Kurumsal tüm sigorta branşlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Karmen Sigorta

Gösterdiğimiz üstün performans ve hizmetlerden dolayı, Allianz Sigorta A.Ş. tarafından; “Prestij Acente” ünvanıyla taçlandırıldığımızı belirtmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.